'Një thumb larg', Saimir Tahiri si nuk e keni parë asnjëherë

Publikuar tek: barometri, më 08:18 02-07-2018 'Një thumb larg', Saimir Tahiri si nuk e keni parë asnjëherë

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Nga fotot familjare e deri te aktivitetet e përditshme, Tahiri ndan shumë foto dhe video me ndjekësit e tij. Por së fundmi është shfaqur si asnjëherë më parë. Në një video të postuar në Instagram, ai shihet teksa mbledh mjaltin e bletëve.

Krah videos ish-ministri provokon duke shkruar: “Një thumb larg”.

 

Nje thumb larg ???

A post shared by Saimir Tahiri (@saimir.tahirial) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019023180007935
array(1) { ["section"]=> string(64) "nje-thumb-larg-saimir-tahiri-si-nuk-e-keni-pare-asnjehere-126431" }