Një tufë me gjëra absurde, që në të kaluarën ishin mëse normale (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:01 13-02-2018 Një tufë me gjëra absurde, që në të kaluarën ishin mëse normale (Foto)

A mund ta mendoni dot një konkurs bukurie me femra të mbuluara? Po një fëmijë në reklamën e një kompanie cigaresh?

Po ju tregojmë disa foto të cilat do t’ju lënë me gojë hapur, jo vetëm për mënyrën se si janë menduar por kryesisht për mënyrën se si janë dukur normale në kohën e tyre.

Screenshot_18.jpg

Një konkurs normal bukurie në Amerikën e viteve 30-të

Screenshot_19.jpg

Një mënyrë origjinale dhe e zakonshme për shtrirjen e flokëve. (Mirë këtë e kemi bërë dhe ne para disa vitesh)

Screenshot_20.jpg

Pa shiko! Edhe atëherë paska patur papunësi (Por profesionistët nuk paskan munguar)

Screenshot_21.jpg

Një pozë 'normale' e një modeleje në reklamimin e një makine

Screenshot_22.jpg

Si të mësojmë të shtypim në tastjerë me 10-të gishtërinj (Kjo gjen përdorim dhe tani..)

Screenshot_23.jpg

Një lojë e zakonshme poshtë pallatit e fëmijëve britanikë

Screenshot_25.jpg

Ndenjësja "e sigurisë" për një udhëtim të sigurtë të fëmijës tuaj

Screenshot_26.jpg

Një ditë e zakonshme e një kujdestareje fëmijësh në atë kohë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Balerina e njohur 'ngre' temperaturat, mposht të ftohtin me… (Foto)
Humb betejën me sëmundjen e rëndë, shuhet ylli i ‘Broadway’ »
Article Logic
Execution time: 0.022886037826538
array(1) { ["section"]=> string(74) "nje-tufe-me-gjera-absurde-qe-ne-te-kaluaren-ishin-mese-normale-foto-110170" }