Një xhentil si Rama, i puth dorën Eni Vasilit pasi i refuzoi vizitën në Surrel (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:02 13-01-2016

Që kryeministri ka ndryshuar sjellje me gazetarët duke rregulluar edhe marrëdhëniet me një pjesë të tyre, kjo nuk ka pikë dyshimi.

Këtë herë Rama është shfaqur si një “gentelman” i vërtetë duke i puthur dorën gazetares Eni Vasili.

Në fund të intervistës dhënë për të, Rama çohet nga vendi, shkon pikërisht aty ku po qëndronte moderatorja dhe i puth dorën me përulësi. Megjithatë kryeministri i refuzoi ftesën gazetares për të vizituar me kamera shtëpinë e tij në Surrel duke i thënë se shtëpia e tij nuk është një studio televizive.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022439956665039
array(1) { ["section"]=> string(89) "nje-xhentil-si-rama-i-puth-doren-eni-vasilit-pasi-i-refuzoi-viziten-ne-surrel-video-29888" }