Njëra deputete si tjetra, Gjylameti e Shkjau njësoj në Kuvend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:34 08-11-2015 Njëra deputete si tjetra, Gjylameti e Shkjau njësoj në Kuvend

Dy deputetet socialiste, Blerina Gjylameti dhe Esmeralda Shkjau kanë një ngjashmëri të habitshme mes tyre.

Të paktën kështu janë shfaqur gjatë një seancë plenare, me ngjyrën e flokëve, modelin dhe grimin thuajse njësoj.

Me ç’duket, nuk janë vetëm personazhet e show-bizz ata që frymëzohen dhe marrin si model referimi njëri-tjetrin . Kjo “formulë” ekziston edhe mes femrash në politikë.

Foto I: Blerina Gjylameti / Foto II: Esmeralda Shkjau

gjylameti.jpg

shkjau.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017067909240723
array(1) { ["section"]=> string(66) "njera-deputete-si-tjetra-gjylameti-e-shkjau-njesoj-ne-kuvend-24946" }