Njëri me kokën ulur, tjetri me kokën lart... Rama publikon foton që ngjall debat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:15 15-03-2017 Njëri me kokën ulur, tjetri me kokën lart... Rama publikon foton që ngjall debat

Kryeministri Edi Rama, pas lëvizjeve të fundit në kabinetin qeverisës, ditën e djeshme bëri bashkë në aktivitetin për Ditën e Verës, ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri dhe kryebashkiakun Erion Veliaj.

Ndërkohë në rrjetet sociale, kjo foto e Ramës me Veliajn gjatë një shtrëngimi duarsh ka ngjallur mjaft debat.

Shumë e lidhin kokën e ulur të shefit të qeverisë me ndjenjën e “fajit” e “turpit” pas ndryshimeve të bujshme, ndërsa ka patur edhe ka ata që këtë shtrëngim e kanë interpretuar si “takimin e së ardhmes” në Partinë Socialiste.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021459102630615
array(1) { ["section"]=> string(82) "njeri-me-koken-ulur-tjetri-me-koken-lart-rama-publikon-foton-qe-ngjall-debat-72012" }