Njeriu që parashikoi rezultatin e ndeshjes që 5 orë më parë dhe i bëri të "fala" Ramës e Braçes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:46 03-06-2017 Njeriu që parashikoi rezultatin e ndeshjes që 5 orë më parë dhe i bëri të

Gazetari i njohur Bledi Mane mund të quhet si "orakulli" i ditës së sotme, pasi ai arriti që të parashikonte humbjen e Juventusit pesë orë para se ajo të fillonte.

Këtë gjë Mane e ka treguar edhe me anë të një fotoje që ai e ka publikuar në profilin e tij në facebook. Mane në foton e tij ka dhe një dedikim për dy tifozë të zjarrtë të Juventusit, Edi Rama dhe Erion Braçe. 

maneeeeeeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10020899772644
array(1) { ["section"]=> string(99) "njeriu-qe-parashikoi-rezultatin-e-ndeshjes-qe-5-ore-me-pare-dhe-i-beri-te-fala-rames-e-braces-81118" }