Njerku i motrave Kardashian "joshës" mbi taka (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:15 02-07-2015

Bruce Jenner, njerku i motrave Kardashian i cili tashmë ka ndryshuar gjini dhe emër duke u vetëquajtur Citlyn, të mahnit me pamjen e saj joshëse. 65-vjeçarja  është shfaqur para mediave me një fustan blu dhe me taka. Pavarësisht një përkulje të lehtë të këmbës Caitlyn ia ka dalë të ecë shumë natyrshëm mbi taka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029561996459961
array(1) { ["section"]=> string(55) "njerku-i-motrave-kardashian-joshes-mbi-taka-video-15153" }