Njihni Fein, vogëlushen e buzëqeshur që shoqëron Monika Kryemadhin në protestë (PSE MUNGONTE ERA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:33 27-01-2018 Njihni Fein, vogëlushen e buzëqeshur që shoqëron Monika Kryemadhin në protestë (PSE MUNGONTE ERA)

Monika Kryemadhi, teksa marshonte para pak minutash mes Bulevardit, shoqërohej kapur për dorë nga një vogëlushe shumë e qeshur.

Vogëlushja simpatike quhet Fei dhe është vetëm 6 vjeç. 6-vjeçarja nuk është e panjohur për zonjën Kryemadhi. Ajo është vajza e mikeshës së saj të ngushtë, ndaj dhe politikania ka zgjedhur pikërisht Fein, në pamundësi për të marrë vajzën e saj të vogël Erën.

Era, siç të gjithë e keni parë, ka marrë rolin e Zonjës së Parë në Presidencë e kësisoj s’mund të bëhet pjesë e këtyre protestave. Ajo qendron krah babait të saj në Presidencë dhe e shoqëron sa herë e do nevoja, duke u kthyer në krahun e djathtë të tij dhe në bashkëshoqëruesen e pandarë.

jsa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024517059326172
array(1) { ["section"]=> string(101) "njihni-fein-vogelushen-e-buzeqeshur-qe-shoqeron-monika-kryemadhin-ne-proteste-pse-mungonte-era-108132" }