Njihni velinat më të reja të ekranit, krah Saimir Kodrës e Gentian Zenelajt do sfidojnë vajzat e "Fiks Fare"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:57 04-01-2016 Njihni velinat më të reja të ekranit, krah Saimir Kodrës e Gentian Zenelajt do sfidojnë vajzat e

Është bërë traditë tanimë, që emsione të këtij formati të kenë edhe dy velina, një bjonde e një brune.

“Stop” nis sot transmetimin në Tv Klan dhe do të moderohet nga Gentian Zenelaj e Saimir Kodra. Sakaq, në krah të tyre do të jenë Alba dhe Ensa, dy vajza simpatike që do i shtohen ekranit shqiptar.

Alba Hoxha dhe Ensa Llaci janë çifti i dytë i velinave pas atyre në Fiks Fare, Dorisa Kacorri dhe Gea Braha.

fiks.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02827000617981
array(1) { ["section"]=> string(111) "njihni-velinat-me-te-reja-te-ekranit-krah-saimir-kodres-e-gentian-zenelajt-do-sfidojne-vajzat-e-fiks-fare-29117" }