Njihuni me 67-vjeçaren më ‘’In’’ të momentit, fashionisten më të vjetër në botë për të cilën çmendet këngëtarja shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:17 01-08-2016

Është e moshuara më ‘’In’’ e momentit. 67 vjeç, por ka një stil dhe elegancë që edhe të rejat do ta kishin zili.

Quhet Linda Rodin, pas të cilës është e magjepsur edhe këngëtarja shqiptare Ledina Çelo.

‘’Kur njerëzit më thonë çfarë stili të jashtëzakonshëm që ke…unë u them: kam qenë këtu prej 67 vjetësh, ju ku keni qenë?’’, jep mesazhin e saj fashionistja. Rodin zotëron tashmë një kompani bukurie dhe gjithçka e nisi në kuzhinën e apartamentit të saj.

ledinafrymezim.jpg

lindarodin.jpglindarodin2.jpglindarodin3.jpglindarodin5.jpglindarodin6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028974056243896
array(1) { ["section"]=> string(122) "njihuni-me-67-vjecaren-me-in-te-momentit-fashionisten-me-te-vjeter-ne-bote-per-te-cilen-cmendet-kengetarja-shqiptare-48356" }