Njihuni me “doktorët më të rinj”, Edi Rama dhe Ilir Meta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:45 18-05-2015 Njihuni me “doktorët më të rinj”, Edi  Rama dhe Ilir Meta

Megjithëse duket se nuk i pëlqejnë “Doktorët”, po t’i referohemi veshjes Edi Rama mund ta kishte mendur dy herë për të zgjedhur këtë profesion. Në këto foto shumëkush mund ta ngatërronte kryeministrin tonë me një  doktor, por në të vërtetë ai ka vizituar një fabrikë mishi në Devoll, dhe thejsht është kujdesur për të respektuar protokollin e higjenës.

I pranishëm në këtë vizitë ka qenë edhe “Doktor Meta”, i cili të themi të verteën duket se i ka “fiksim” doktorët e vërtetë.

Meta gjithmonë i kushton një vëmendje të veçantë Doktor Berishës, sa i herë i jepet mundësia për ta përmenduar atë.

Në fund të ditës Rama-Meta janë gostitur me produktet e fabrikës, pas një dite të lodhshme fushate në këtë zonë.

Rama111

Rama222

Rama ne fabrike

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053139925003052
array(1) { ["section"]=> string(58) "njihuni-me-doktoret-me-te-rinj-edi-rama-dhe-ilir-met-11367" }