Njihuni me Hulkun, Pitbulli më i madh në botë (Foto/Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:46 04-03-2015 Njihuni me Hulkun, Pitbulli më i madh në botë (Foto/Video)

Hulku ëshë një qen i cili e justifikon më së miri emrin e tij. Qeni i racës Pit Bull, peshon 78 kg dhe është 3 herë më i madh se mesatarja e qenve të këtij lloji.

Hulku konsumon rreth 2 kg mish në ditë dhe është vetëm 17 muajsh. Pronari i Hulkut thotë se i janë ofruar gjysëm milionë dollarë për qenin, por nuk ka ndërmend ta shesë.

“Nuk do ta konsideroja kurrë ta shisja Hulkun, edhe nëse më jepni 10 milionë dollarë, do ua kthej mbrapsh. Qeni është i paçmueshëm për mua.

Video:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aurela Gaçe prezanton prindërit: Ja si i ngrita në detyrë kur isha fëmijë
Skandal në Francë/Madonnës i kërkohet të provokojë, bën gjeste masturbimi live (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.048847913742065
array(1) { ["section"]=> string(60) "njihuni-me-hulkun-pitbulli-me-i-madh-ne-bote-foto-video-4966" }