Njihuni me motrën e Encës dhe shihni ngjashmërinë e “frikshme” me këngëtaren (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:33 08-02-2017 Njihuni me motrën e Encës dhe shihni ngjashmërinë e “frikshme” me këngëtaren (FOTOT)

Uindi, është motra e Encës, e këto të dyja kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën.

Ajo ka tipare shumë të ngjashme me të motrën saqë dhe mund të ngatërrohen.  Më poshtë janë disa nga fotot e saj, e cila siç duket është e bëshme në trup. 

B_N.pngHBF_V.pngenca.pngHDB.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026931047439575
array(1) { ["section"]=> string(86) "njihuni-me-motren-e-ences-dhe-shihni-ngjashmerine-e-frikshme-me-kengetaren-fotot-68149" }