Njihuni me motrën e Jonida Maliqit, idhullin e saj që feston ditëlindjen sot (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:23 30-08-2015 Njihuni me motrën e Jonida Maliqit, idhullin e saj që feston ditëlindjen sot (FOTO) Jonida Maliqi dhe motra e saj Xhilda

Vajza në foto është motra e këngëtares Jonida Maliqi.

Ato kanë një lidhje shumë të ngushtë me njëra-tjetrën dhe Jonida thotë se e motra është idhulli i saj. Sot Xhilda ka ditëlindjen dhe këngëtarja sigurisht që s’mund të mungonte me urimin e saj.

Pa shumë “zbukurime”, Jonida uron të motrën: “Zemër ti. Vajza e ditëlindjes. Dashuri motrash”, ndërsa poston edhe këtë foto pushimesh së bashku.

Në foto: Motra e Jonida Maliqit, Xhilda me bikini

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015568971633911
array(1) { ["section"]=> string(86) "njihuni-me-motren-e-jonida-maliqit-idhullin-e-saj-qe-feston-ditelindjen-sot-foto-19507" }