Njihuni me shoferin më të çuditshëm të rrugëve të Tiranës, do t’ju habisë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:35 25-02-2017 Njihuni me shoferin më të çuditshëm të rrugëve të Tiranës, do t’ju habisë (FOTOT)

 Nuk ka ditë që nga rrugët e kryeqytetit të mos shfaqen situata nga më të çuditshmet.

Por, sot një “shofer” vërtetë u çuditshëm është parë në një nga rrugët e Tiranës.

I veshur vetëm me një bluzë ngjyrë bojqiell dhe kafe, ky qenush ndodhet në timon, në një moment kur makina është bllokuar në një trafik kilometrik, e vendosur qëllimisht nga pronarja e tij, vetëm sa për të realizuar një foto funy.

Në foto qenushi duket krejt normal, por nëse përballet vazhdimisht me trafikun e zakonshëm të Tiranës, e sigurt që qimet e tij do të ngrihen përpjetë.

 

qeni_2_copy.jpg

 

qeni.jpg

 

 

 qeni_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetarët ftojnë ministrin Tahiri për ditëlindje, FOTOT NGA FESTA MBRËMË
Gazetares tentojnë t'i marrin "Facebook-un": Ka edhe profesionistë edhe punë, sa të të plasin sytë...(E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.016474962234497
array(1) { ["section"]=> string(84) "njihuni-me-shoferin-me-te-cuditshem-te-rrugeve-te-tiranes-do-t-ju-habise-fotot-69934" }