Njihuni me zv.ministrin mengjarash të Ramës, firmos me dorën e majtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:38 12-06-2018 Njihuni me zv.ministrin mengjarash të Ramës, firmos me dorën e majtë Artan Shkreli

Zëvendës ministri i Infrastukturës dhe Energjitikës, Artan Shkreli ka postuar një foto në Facebook ku shfaqet duke firmosur për shpronësimet e gjurmës së TAP-it.

 Por ajo që bie në sy është së Shkreli shkruan me dorën e majtë. Ai është duke hedhur firmat me dorën e majtë, pra Shkreli qenka zv.ministër mengjarash.

Kujtojmë se njerëzit që shkruajnë me dorën e majtë përbëjnë rreth 10-15% të popullsisë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ornela ka ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Majlinda Bregut, i poston FOTO duke…
»
Article Logic
Execution time: 0.021461009979248
array(1) { ["section"]=> string(74) "njihuni-me-zv-ministrin-mengjarash-te-rames-firmos-me-doren-e-majte-124076" }