Njoftimi i rëndësishëm/ Ja si mund të përfitoni kreditë e buta të bashkisë (KRITERET-SHUMAT-DOKUMENTET)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:25 17-04-2018 Njoftimi i rëndësishëm/ Ja si mund të përfitoni kreditë e buta të bashkisë (KRITERET-SHUMAT-DOKUMENTET)

Bashkia e Tiranës jep informacion të detajuar për të gjithë të interesuarit që duan të aplikojnë për "kredi të buta".

Në një njoftim Njësia Administrative nr.2 në Tiranë bën me dije se të interesuarit duhet të plotësojnë formularin e aplikimit.

Sipas njoftimit aplikantët duhet të plotësojnë disa kritere si: individët e interesuar duhet të jënë mbi moshën 18 vjeç, aplikantët të mos kenë një pronë tjetër etj.

Më poshtë njoftimi i plotë ku përfshihen të gjitha kriteret bashkangjitur shumave të parave që mund të përfitiojnë aplikuesit :

30703877_168566507194782_2870332815359081296_n.jpg

30709561_168566503861449_3890059467505621412_n.jpg

 

30742533_168566510528115_8008035459885974218_n.jpg

 

30713509_168566513861448_4490452246596770268_n.jpg

30709731_168566573861442_1553371697745074839_n.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lushnjari i alarmuar: Ç'ndodh gjatë natës në fshatra, policia ndan trofetë me hajdutë
Përfundon rikonstruksioni i Teatrit të Hapur te Liqeni Artificial, ja si duket tani (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.031302928924561
array(1) { ["section"]=> string(107) "njoftimi-i-rendesishem-ja-si-mund-te-perfitoni-kredite-e-buta-te-bashkise-kriteret-shumat-dokumentet-117163" }