Njoftoi largimin nga aktrimi, Albano Bogdo bën lëmsh gjithë dynjanë: Më vjen keq t'ju lë jashtë BE-së (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 29-05-2018 Njoftoi largimin nga aktrimi, Albano Bogdo bën lëmsh gjithë dynjanë: Më vjen keq t'ju lë jashtë BE-së (VIDEO) Albano Bogdo

Pas videos që u bë virale në rrjetet sociale ku aktori i humorit Albano Bogdo thonte se do të hiqte dorë nga aktrimi, një video tjetër është publikuar përsëri nga ai.

Këtë rradhë, Bogdo në kuadrin e shakasë ka thënë se e ka telefonuar Angela Merkel dhe i ka komunikuar se qëndrimi i tij në spektaklet e humorit është kushti kryesor për hapjen e negociatave.

Ndiqni videon:

 

 

A post shared by albano2xlbogdo (@albanobogdo) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Nuk e këndoj dot këngën tonë që kur ai iku”, Rita Ora kujton me LOT në sy mikun e saj (VIDEO)
Khloe bën 4 muaj sot, Zajmina publikon foton e ëmbël me vajzën »
Article Logic
Execution time: 0.0043220520019531
array(1) { ["section"]=> string(91) "njoftoi-largimin-nga-aktrimi-albano-bogdo-ben-lemsh-gjithe-dynjane-me-vjen-keq-video-122526" }