Noizy bën ndryshimin e befasishëm në “look”, si duket këngëtari tani (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:17 02-02-2017 Noizy bën ndryshimin e befasishëm në “look”, si duket këngëtari tani (FOTO)

Reperi Noizy, gjithnjë fanatik i stilit të tij dhe pamjes prej reperi, ka bërë një ndryshim të dukshëm.

Noizy ka prerë flokët duke befasuar të gjithë fansat dhe ndjekësit e tij që duket sikur mezi e kishin pritur këtë ndryshim pasi e kanë komplimentuar pafund.

Në fakt, reperi, me këto flokë duket më rinor e i butë, ndonëse shikimi e “tradhton” sa i takon butësisë.

noiz.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mahnit modelja me pozën e radhës, tregon të pasmet “bombastike” (FOTO)
Gruaja e Ardit Gjebreas ka ditëlindjen, moderatori i bën atë që ëndërron çdo grua »
Article Logic
Execution time: 0.015348196029663
array(1) { ["section"]=> string(76) "noizy-ben-ndryshimin-e-befasishem-ne-look-si-duket-kengetari-tani-foto-67429" }