Noizy dhe Çiljeta befasojnë fansat, publikojnë videoklipin me skena të nxehta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 02-07-2016

Noizy dhe Çiljeta kanë befasuar fansat e tyre me videoklipin surprizë të publikuar mbrëmjen e sotme. Të dy këngëtarët nuk kishin folur më parë për këtë bashkëpunim të radhës.

Videoklipi ka skena të nxehta mes dy këngëtarëve, që prej vitesh shprehen se kanë një miqësi të fortë me njëri-tjetrin.

“Me shum se dollar” titullohet kënga e re, që pritet të përsërisë suksesin e “Gangsta Love”, që ishte edhe bashkëpunimi i parë i Noziyt dhe Çiljetës.

Lexo edhe: Ja çfarë thotë Çiljeta për këngën e re me Noizyn

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Noizy publikon një tjetër këngë, kësaj here në bashkëpunim me Elgit Dodën
Ja çfarë thotë Çiljeta për këngën e re me Noizyn »
Article Logic
Execution time: 0.010013103485107
array(1) { ["section"]=> string(82) "noizy-dhe-ciljeta-befasojne-fansat-publikojne-videoklipin-me-skena-te-nxehta-45347" }