Noizy dhe Kallashi bëhen bashkë, por për çfarë? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 09-02-2017 Noizy dhe Kallashi bëhen bashkë, por për çfarë? (FOTO)

Noizy dhe Kallashi janë bërë sëish bashkë. Siç duket dhe në këtë foto të publikuar nga vet Donjeta Kosumi, ata janë shumë të qeshur pranë njëri-tjetrit.

Kallashin e kemi parë më parë në disa videoklipe të Noizyt, por  prej kohësh nuk janë shfaqur në publik bashkë.

Mos vallë ata kanë një projekt të radhës? Kjo mbetet për t’u parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029137134552002
array(1) { ["section"]=> string(56) "noizy-dhe-kallashi-behen-bashke-por-per-cfare-foto-68232" }