Noizy grushtohet sërish por këtë herë me një femër (FOTO DHE VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:21 24-01-2017 Noizy grushtohet sërish por këtë herë me një femër (FOTO DHE VIDEO)

Pas sherrit me grushte që bëri bujë në të gjithë mediat, Noizy "grushtohet" sërish, por këtë herë me një femër në një emision televiziv.

Ka qenë Ermal Mamaqi ai i cili e ka bërë të ditur lajmin me anë të disa fotove të publikuara në rrjetet sociale. Noizy do të jetë i ftuari i radhës në emisionin “XING me Ermalin”.

“Kundërshtarja" e Noizyt është Rashel, një bukuroshe "seksi", e cila siç duket dhe nga fotot po bën një ndeshje Kick-boksi me Noizy-n.

Për reperin kjo do jetë dalja e para e tij publike pas arrestimit nga policia.

tyu6e5rj6y.png

Ueeee Noizi mi none...

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029572010040283
array(1) { ["section"]=> string(71) "noizy-grushtohet-serish-por-kete-here-me-nje-femer-foto-dhe-video-66559" }