Noizy i armatosur gjer në dhëmbë, bën të fortin me automatik në dorë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 21-01-2017 Noizy i armatosur gjer në dhëmbë, bën të fortin me automatik në dorë

Reperi i njohur Rigels Rajku është një personazh që jo rrallëherë ka patur probleme me ligjin.

Disa ditë më parë ai u shoqërua në komisariat për shkak të një videoje ku reperi qëllonte me armë. Por ja ku e shohim sërish të armatosur gjer në dhëmbë. Kjo foto, prej dy orësh po qarkullon në rrjet dhe tregon Noizyn bashkë me shokun e tij teksa bëjnë të fortin me armët e zjarrit në dorë.

S’dihet se kur është realizuar kjo foto, por padyshim kjo është një shkelje e rëndë ligjore që duhet parë nga kompetentët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028010129928589
array(1) { ["section"]=> string(73) "noizy-i-armatosur-gjer-ne-dhembe-ben-te-fortin-me-automatik-ne-dore-66212" }