Noizy i merr nën kontroll llogarinë e Instagramit Encës dhe befason me atë që bën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:45 11-10-2016 Noizy i merr nën kontroll llogarinë e Instagramit Encës dhe befason me atë që bën

Reperi i njohur si Noizy ka marrë nën kontroll Instagramin e këngëtares Enca Haxhia duke ia fshirë kësaj të fundit personat që ndjek ndërsa nuk dihet ende pse e ka bërë këtë gjest .

Noizy kësisoj jo vetëm që i ka dhënë fund zërave për një marrëdhënie të nderë me Encën por ka treguar se ai është aq i afërt me të sa mund të ndërhyjë edhe në gjërat private të këngëtares.

Nga lista e personave që ndjek, Encës tanimë i kanë mbetur vetëm 98 ndërsa përmes videove postuar në “SnapChat’ fajëson reperin për këtë.

Noizy, sipas Blitz.al është shprehur se është e vërtetë që ia ka hequr Encës personat që ndjek por në fund të fundit ai është menaxheri i saj dhe mund ta bëjë këtë gjë.

rep.jpg

rep1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028445959091187
array(1) { ["section"]=> string(87) "noizy-i-merr-nen-kontroll-llogarine-e-instagramit-ences-dhe-befason-me-ate-qe-ben-55770" }