Noizy kujton kushëririn e tij, bën tatuazh emrin dhe një mesazh prekës për të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:35 19-10-2015 Noizy kujton kushëririn e tij, bën tatuazh emrin dhe një mesazh prekës për të

Ndarja nga jeta e kushëririt të tij nuk ka qenë e lehtë për Noizy-n. Reperi ka bërë një tatuazh me emrin e Rimz në ditën e lindjes së tij. 22 vjeç do të mbushte sot djali, por ashtu siç shkruan Noizy ai ndodhet në parajsë.

“Sot është ditëlindja jote dhe sot t’i mbush 22 vjeç vëllai im i vogël. Por, ti ndodhesh në parajsë duke nga parë ne. Do doja të ishte këtu me ne. Do të kem me vetë gjithnjë Ramiz”, shkruan Noizy në instagram ndërsa poston këtë foto. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032377958297729
array(1) { ["section"]=> string(82) "noizy-kujton-kusheririn-e-tij-ben-tatuazh-emrin-dhe-nje-mesazh-prekes-per-te-23483" }