Noizy në Dibrën me borë, zbuloni nën shoqërinë e kujt ndodhet (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:17 17-11-2016 Noizy në Dibrën me borë, zbuloni nën shoqërinë e kujt ndodhet (FOTOT)

Noizy ka shijuar sot ditën me borë në malet e Dibrës, andej ku ka dhe origjinën e tij.

Me një peisazh fantastik dhe nën shoqërinë e një miku të mirë dhe në vendin e lindjes së tij, Noizy ka postuar disa foto në rrjetin e tij Instagram.

Këngëtari i veshur me rroba të përshtatshme për klimën e ftohtë të veriut ka pozuar duke ledhatuar qenin e tij bardhosh. 

noizy.pngnoizy_3.pngnoizy_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067629814147949
array(1) { ["section"]=> string(72) "noizy-ne-dibren-me-bore-zbuloni-nen-shoqerine-e-kujt-ndodhet-fotot-59883" }