Noizy në një tavolinë me Eduard Ndocajn, mundohet t’i ‘shmanget’ kamerës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:51 15-12-2015 Noizy në një tavolinë me Eduard Ndocajn, mundohet t’i ‘shmanget’ kamerës

Reperi i njohur, Noizy ka marrë pjesë në mbrëmjen “100 donatorët” e organizuar nga deputetja e PS-së, Esmeralda Shkjau, në ndihmë të fëmijëve jetim.

Noizy ndodhej në krah të deputetes Shkjau, ndërsa në tavolinën e tyre ishte i ulur edhe deputeti Eduard Ndocaj.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale, duket se reperi gjatë gjithë kohës i është shmnagur fotove me të pranishmit në tavolinë dhe dëgjon i fokusuar të madhin Reshat Arbana.

Gjithsesi, vetë Noizu ka publikuar në Instagram një foto me deputeten Shkjau dhe disa fëmijë.

12341087_1510236605937223_3828964994221999949_n.jpg

12347668_1510236709270546_1683331997936852656_n.jpg

12360431_1510236855937198_5120367093769167670_n.jpg

1454998_1510236799270537_809614960090689752_n.jpg

noizy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028481006622314
array(1) { ["section"]=> string(75) "noizy-ne-nje-tavoline-me-eduard-ndocajn-mundohet-t-i-shmanget-kameres-27854" }