Noizy në prag fejese? Reagon për herë të parë reperi: Më fikën derën...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:37 07-01-2017 Noizy në prag fejese? Reagon për herë të parë reperi: Më fikën derën...

Ditën e sotme, mediat kanë shkruar për reperin Noizy dhe lidhjen e tij me një shqiptare që jeton në Francë.

Por i menjëhershëm është reagimi i reperit i cili teksa publikon artikullin shkruan: “Kush e ka nxjerrë këtë rren ju thafshin durt se më fikën derën”.

Se "ç’derë i fikën" Noizyt, këtë reperi na e le mister por mesa duket nuk ka asnjë fejesë në horizont për të.

noizy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066909790039062
array(1) { ["section"]=> string(72) "noizy-ne-prag-fejese-reagon-per-here-te-pare-reperi-me-fiken-deren-64866" }