Noizy publikon këngën e re ‘A të kujtohet’ (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:46 05-12-2016

Noizy ka publikuar sot këngën e tij më të re të titulluar ‘A të kujtohet’.

Ndryshe nga çdo herë tjetër, reperi shfqet romantik dhe jo shumë ritmik si zakonisht.

Edhe pse nuk e ka paralajmëruar më parë këngën e tij të fundit reperi ka marrë mijëra klikime vetëm pak minuta pas publikimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.073641061782837
array(1) { ["section"]=> string(52) "noizy-publikon-kengen-e-re-a-te-kujtohet-video-61665" }