Noizy publikon këngën e re, bashkëpunim me artistë ndërkombëtarë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 03-08-2016

Noizy sapo ka publikuar këngën e re të titulluar “Legalize it”. Kënga është një bashkëpunim mes reperit shqiptar, këngëtarit të njohur suedez Mohombi dhe DJ italian Nicola Fasano.

Se legalizimin e çfarë kërkojnë artistët, kjo nuk është e vështirë për t’u kuptuar, të kanabisit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028030157089233
array(1) { ["section"]=> string(75) "noizy-publikon-kengen-e-re-bashkepunim-me-artiste-nderkombetare-video-48660" }