Noizy tepër i zënë gjatë korrikut, 22 koncerte në 31 ditë, ja vendet dhe datat (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 30-06-2016 Noizy tepër i zënë gjatë korrikut, 22 koncerte në 31 ditë, ja vendet dhe datat (Foto)

Reperi Noizy ka publikuar kalendarin e koncerteve të tij gjatë muajit korrik.

Ajo që bie në sy është axhenda e ngjeshur e këngëtarit që do të jetë i pranisëhm në plot 22 koncerte nga Ulqini në Prishtinë, Gjakovë e deri në Vlorë e Sarandë.

Screesdfsdfr4r4nshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02189302444458
array(1) { ["section"]=> string(87) "noizy-teper-i-zene-gjate-korrikut-22-koncerte-ne-31-dite-ja-vendet-dhe-datat-foto-45081" }