Noizy vijon promovimin e grupit, publikohet bashkëpunimi me Escobars

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:03 05-10-2015

Reperi Noizy këtë vit ka promovuar në muzikë disa prej miqve dhe anëtarëve të grupit “OTR”. Bashkëpunimi i tij me reperin tjetër Escobars, është më i fundit në vazhdën bashkëpunimeve që Noizy ka pasur përgjatë këtij viti.

“Anytime Anywhere” titullohet kënga e publikuar sot nga Noizy dhe Escobars dhe që pritet të ketë shumë sukses.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024791955947876
array(1) { ["section"]=> string(73) "noizy-vijon-promovimin-e-grupit-publikohet-bashkepunimi-me-escobars-22407" }