Nora Istrefi dhe Robert Berisha publikojnë FOTON, zyrtarisht shtetas shqiptarë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:52 11-10-2018 Nora Istrefi dhe Robert Berisha publikojnë FOTON, zyrtarisht shtetas shqiptarë

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë çifti më i komentuar në shtypin rozë. Ndërsa sot ata kanë marrë sërish vëmendje. Kjo për shkak të një publikimi në rrjetet sociale.

Dyshja bën me dije se janë bërë zyrtarisht shtetas shqiptarë, pasi kanë marrë pasaportat.

Kujtojmë se pak kohë më parë Roberti u komentua gjatë, pas publikimit të një fotografie ku postoi pasaportën amerikane dhe tha me krenari ‘Krenar të jesh një amerikan”.

roberti-1-1_1539247593-5772765.jpg

roberti-1536074122-7618284_1539247648-4350661.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë i ka ndodhur Albërie Hadërgjonajt? Nuk njihet në FOTON e fundit
Menaxheri i kap gjoksin në publik, Fjorentina shkrihet së qeshuri (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.047822952270508
array(1) { ["section"]=> string(84) "nora-istrefi-dhe-robert-berisha-publikojne-foton-zyrtarisht-shtetas-shqiptare-137425" }