Nora Istrefi me linja perfekte, nuk i ndalon ushtrimet edhe pse në plazh. Shikoni si ushtrohet bashkë me vajzën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:32 22-08-2016

Fun#play#beach @_noraistrefi_

A video posted by Getta Beqa (@getta_beqa) on

Këngëtrja Nora Istrefi njihet për linjat seksi edhe pse është nënë e një vajze.

Ka qenë trajnierja e saj Geta Beqa e cila ka publikuar një video në të cilën duket Nora teksa bën ushtrime dhe mban mbi këmbë një fëmi, ndësa vajzën e saj e mbanë trajneria.

Edhe pse në plazh Nora nuk ndalet së ushtruari dhe kjo tregon më së miri se përse nora ka trup të tonifikuar dhe me linja perfekte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029582023620605
array(1) { ["section"]=> string(121) "nora-istrefi-me-linja-perfekte-nuk-i-ndalon-ushtrimet-edhe-pse-ne-plazh-shikoni-si-ushtrohet-bashke-me-vajzen-video-50541" }