Nora Istrefi ndryshon look, ja si duket me flokë të gjata këngëtarja (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 23-11-2016 Nora Istrefi ndryshon look, ja si duket me flokë të gjata këngëtarja (Foto)

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi është ndër artistët që guxon të eksperimentojë si me flokët ashtu edhe me veshjen e saj.

Ajo vazhdimisht freskon pamjen dhe dhe di gjithmonë të tërheqë vëmendje.

Këtë herë Nora ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke I bërë biondë dhe të gjata.

Prej kohësh artistja është parë me flokë të shkurtra dhe është komplimentuar nga fansat e saj

nora_b.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.45856404304504
array(1) { ["section"]=> string(78) "nora-istrefi-ndryshon-look-ja-si-duket-me-floke-te-gjata-kengetarja-foto-60425" }