Nora Istrefi një yll në foton me vajzën, por s’keni parë ende mamin e saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 11-05-2016 Nora Istrefi një yll në foton me vajzën, por s’keni parë ende mamin e saj (FOTO)

Nora Istrefi, këngëtarja e njohur shqiptare pozon bukur në këtë foto me vajzën e saj Rene.

Ajo së fundmi ka publikuar disa foto provokuese me bikini dhe vajzën e saj në krahë, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por ajo që bën përshtypje sot është mamaja e këngëtares, e cila duhet thënë se qenka një yll.

‘’Mbretëresha ime, Mamita’’, shkruan këngëtarja, për të cilën u kuptua më në fund se nga e ka trashëguar gjithë këtë sharm.

noraistrefimamaok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024616003036499
array(1) { ["section"]=> string(83) "nora-istrefi-nje-yll-ne-foton-me-vajzen-por-s-keni-pare-ende-mamin-e-saj-foto-40141" }