Nora Istrefi pozon në mes të qytetit, stili i saj i veçantë tërheq vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:49 08-12-2016 Nora Istrefi pozon në mes të qytetit, stili i saj i veçantë tërheq vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi vazhdimisht është komentuar për stilin e saj të veçantë.

Madje shpësherë është thënë se ajo kopjon yjet botërore, veçanërisht Kim Kardashian.

Por këtë herë Nora ka dalë në sheshin e Prishtinës ku ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve me stilin e veçantë.

Këngëtarja ka veshur një palë tuta të cilat nuk duken të zakonshme të kombinuara me xhiboksin, syze dhe flokët të mbledhura topuz.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019734144210815
array(1) { ["section"]=> string(100) "nora-istrefi-pozon-ne-mes-te-qytetit-stili-i-saj-i-vecante-terheq-vemendjen-e-te-gjitheve-foto-62024" }