Nora Istrefi publikon foto të tjera me bikini, si duket këngëtarja nënë e një vajze (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:10 06-09-2017 Nora Istrefi publikon foto të tjera me bikini, si duket këngëtarja nënë e një vajze (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar disa foto të reja në “Instastory” veshur me bikini dhe tejet në formë.

Ndonëse është nënë e një vajze, Nora ka treguar gjithmonë se di të kujdeset për format e saj ndaj edhe këtë herë nuk ka zhgënjyer.

Për skeptikët dhe akuzuesit e photoshopit, këngëtarja ka publikuar edhe një video ku i “gëzohet” elegancës e fizikut të saj thuajse perfekt.

 

n1.jpgn3.jpgn2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Klaudia Pepa nuk ndalet, shkëlqen në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia
Eneda Tarifa rikthehet në Top Channel, ja çfarë do të drejtojë tani »
Article Logic
Execution time: 0.074836015701294
array(1) { ["section"]=> string(93) "nora-istrefi-publikon-foto-te-tjera-me-bikini-si-duket-kengetarja-nene-e-nje-vajze-foto-91349" }