Nora Istrefi vishet njësoj si Rene

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:03 19-06-2015 Nora Istrefi vishet njësoj si Rene

 Nora Istrefi po shijon mëmësinë dhe vogëlushja e saj Rene duket se po rritet shumë shpejt. Këngëtarja  ka ndarë fotot e para me të bijën dhe bashkëshortin për fansat. Mami Nora kujdest në detaje për të bijën, madje tashmë kanë filluar të vishen edhe njësoj. Vogëlushja Rene tashmë është vetëm 1-muajshe dhe vishet gjithë stil si mami.

Nora2

 

nora3

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051967859268188
array(1) { ["section"]=> string(40) "nora-istrefi-vishet-njesoj-si-rene-13985" }