Nora Malaj "sfidon” dhunën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:21 28-01-2015 Nora Malaj

Pas këtyre ditëve të lodhshme, zv. ministrja e Arsimit Nora Malaj, ka zgjedhur t’i dedikohet pak vetes dhe pamjes së saj të jashtme.

Do thoni ju: Po pse na paskan qenë kaq të lodhshme këto ditë për zonjën Malaj?

Po ja, skandali i dhunës në shkolla… Pak ju duket?! Norës iu desh të mbante përgjegjësinë e saj si zëvendëse ministre. Jo se doli dhe tha se mbante përgjegjësi  jo, por sepse iu desh të jepte gjithë ato intervista e të merrte pjesë në gjithë ato debate mbi këtë çështje.

Parukieri i saj është kujdesur që Malaj të ketë një “look” ndryshe nga ai i dhunës dhe…mesa duket ja ka dale.

Kjo zonjë kaq sharmante, vetëm me dhunën që s’ka lidhje!

 

A.M

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10364508628845
array(1) { ["section"]=> string(29) "nora-malaj-sfidon-dhunen-1748" }