Nora sërish në plazh pa Robertin, por nën shoqërinë e së bijës (Foto me bikini)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:10 25-08-2016 Nora sërish në plazh pa Robertin, por nën shoqërinë e së bijës (Foto me bikini)

Nora Istrefi përgjatë muajit gusht ka shijuar ditët me diell bashkë me vogëlushen Rene.

Nënë e bijë duken tepër të lumtura nën shoqërinë e njëra-tjetrës, edhe pse Roberti nuk është pranë tyre.

Vogëlushja Rene është rritur goxha dhe përpiqet të eci vetë, të hedh hapat e saj të parë edhe pse me ndihmën e Norës.

nora.pngnora_123.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067348480224609
array(1) { ["section"]=> string(82) "nora-serish-ne-plazh-pa-robertin-por-nen-shoqerine-e-se-bijes-foto-me-bikini-50793" }