Notarja shqiptare zhgënjen në Rio

Publikuar tek: sport, më 18:46 10-08-2016 Notarja shqiptare zhgënjen në Rio

Nikol Merizaj nuk arriti të kualifikohej për në gjysmëfinalen e 100 metrave, stil i lirë në Lojërat Olimpike të Brazilit.

18-vjeçarja, e cila është pjesë e skuadrës së PAOK-ut, përfundoi garën e saj me kohën 59 sekonda e 99 të qindat, duke u renditur e pesta në baterinë e saj dhe e 43-ta në klasifikimin e përgjithshëm. Në këtë mënyrë notarja shqiptare përfundoi aventurën e saj në Lojrat Olimpike në Rio të Brazilit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetari i nxjerr të palarat Komitetit Olimpik Shqiptar: Zyrtarë barkderra shoqërues
Këto pamje janë shumë të rënda! Peshëngritësi thyen keq krahun gjatë garimit dhe gjithçka filmohet nga kamerat (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.017465114593506
array(1) { ["section"]=> string(39) "notarja-shqiptare-zhgenjen-ne-rio-49362" }