Nudizëm mes plazhit në Sarandë, reagojnë pushuesit, policia merr masa

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:58 22-08-2016 Nudizëm mes plazhit në Sarandë, reagojnë pushuesit, policia merr masa

Një rast zhveshjeje topless në plazhet e Sarandës, ka bërë që policia të zbarkojë në plazh.

Kanë qenë pushuesit e tjerë, të cilët nuk mund të toleronin rastin në fjalë, ku femrat zhvishen topless në plazhet publike, në sy të qindra familjarëve dhe fëmijëve, të cilët kanë telefonuar në policia, e cila ka mbërritur menjëherë.

Policia i ka tërhequr vëmendjen vajzës topless se është një plazh publik dhe e ka urdhëruar të vishet menjëherë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministri mbyll pushimet, me bashkëshorten dhe djalin i thonë "mirupafshim" Jonit
Dua Lipa feston 21-vjetorin e lindjes me të dashurin, s’ka më problem për kartën e identitetit »
Article Logic
Execution time: 0.5128128528595
array(1) { ["section"]=> string(73) "nudizem-mes-plazhit-ne-sarande-reagojne-pushuesit-policia-merr-masa-50460" }