Nuk buzëqesh prej 40 vitesh se nuk do rrudha

Publikuar tek: bota, më 15:50 02-02-2015 Nuk buzëqesh prej 40 vitesh se nuk do rrudha

Ko grua ka refuzuar të buzëqeshë për 40 vjet, sepse ajo nuk dëshiron rrudhat.

Tess Christian është 50 vjeç dhe pretendon nuk ka buzëqeshur  për gati 40 vjet - sepse ajo dëshiron të shmangë rrudhat.

Edhe pse ka sens humori, Tess thotë se ka marrë një vendim të ndërgjegjshëm për të mos buzëqeshur, duke e quajtur atë si alternativën e saj të natyrshme për Botox.

"Unë nuk kam rrudha  sepse unë kam trajnuar veten për të kontrolluar muskujt e fytyrës sime," tha Tess për MailOnline, duke shtuar : "Më pyesin nëse kam përdorur  Botox, por unë nuk kam përdorur , dhe e di se kjo është në sajë të faktit që unë nuk qesh dhe as buzëqesh që prej  adoleshencës.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035301923751831
array(1) { ["section"]=> string(46) "nuk-buzeqesh-per-40-vjet-se-nuk-do-rrudha-2149" }