'Nuk do e bëja as për miliona euro', Rudina Dembacaj tregon pse s'e fton Agron Llakajn në emision

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:04 12-01-2019 'Nuk do e bëja as për miliona euro', Rudina Dembacaj tregon pse s'e fton Agron Llakajn në emision

Që prej largimit nga emisioni i humorit 'Al Pazzar' aktorja Rudina Dembacaj nuk e ka fshehur qëndrimin e saj për ish-kolegun Agron Llakaj.

Madje edhe vitin 2019 Rudina e filloi me një fyrje për Llakajn, pasi tha se aktori nuk e nxjerr dot fshatin nga vetja, sado që ka ardhur në qytet.

Së fundmi e ftuar në 'Thumb' me Fatma Haxhialiun dhe Aulona Mustën, aktorja rrëfeu se nuk do ta ftonte asnjëherë Llakajn në emision, vetëm nëse do ishte për një boom suksesi që të mos punonte për gjithë jetën.

'Jo nuk do e bëja këtë strategji se nuk luhen miliona euro dhe të shkel mbi personalitetin tim. As për miliona euro nuk do shkelja mbi personalitetin tim. Sepse kam një kokë “maloku”, mund ta kem gabim po kështu jam brumosur. Nëse do ishte për një boom suksesi që të rrija pastaj për gjithë jetën time, do e bëja por shumë e vështirë', tha Rudina.

agron1-780x439.jpg

rudinaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084600448608398
array(1) { ["section"]=> string(101) "nuk-do-e-beja-as-per-miliona-euro-rudina-dembacaj-tregon-pse-s-e-fton-agron-llakajn-ne-emision-148543" }