Nuk do e besoni për çfarë e “përdor” ky biznesmen Ilir Metën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:34 04-07-2017 Nuk do e besoni për çfarë e “përdor” ky biznesmen Ilir Metën (FOTO)

Një sipërmarrës, pronar i disa dhomave pushimi në bregdet duket se Ilir Metën “po e përdor” së fundmi edhe si metodë marketingu dhe për të bërë më shumë para. 

Emri i presidentit të ardhshëm, i cili pas 3 javësh pritet të bëjë betimin si kreu i shtetit, tashmë po shihet si një mënyrë e mirë për të tërhequr vëmendjen e pushuesëve në zonat bregdetare.

Kjo foto bën xhiron e rrjetit, pasi në të shfaqet një tabelë e vogël krah një porte me kangjella prej hekuri ku shkruhet: Dhoma plazhi Ilir Meta.

Dukshëm që kjo tabelë është fiksuar pranë një godine që ofron dhoma plazhi për sezonin e verës për pushuesit që vijnë jashtë rretheve apo përtej kufijve.

Nuk ka shumë detaje se ku ndodhet tabela apo kujt i përket kjo ide, por mbetet për tu parë se sa rendiment do të ketë “reklama” e rrallë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027163982391357
array(1) { ["section"]=> string(69) "nuk-do-e-besoni-per-cfare-e-perdor-ky-biznesmen-ilir-meten-foto-84969" }