Nuk do e besoni si duket sot Margarita Xhepa, është 84 vjeçe

Publikuar tek: kulture-art, më 07:00 05-06-2016 Nuk do e besoni si duket sot Margarita Xhepa, është 84 vjeçe

Aktorja e mirënjohur Margarita Xhepa i ka 84 vite nën lëkurë por bukuria e saj vazhdon të jetë ende mahnitëse.

Aktorja shpesh është shprehur se nuk shqetësohet për vitet që ikin sepse çdo moshë ka thinjat dhe rrudhat e veta. Dhe në fakt...nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. Sidomos kur konstaton se vitet janë thjesht shifra për ikonën e teatrit dhe filmit.

Kjo është një fotografi e shkrepur ditën e djeshme në Festivalin Mbarëkombëtar të Fëmijëve nga "Jehona Shqiptare" ku ka marrë pjesë artistja.

“Me të madhen Margaritë”, shkruan Gjergj Marku që publikon edhe foton.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis finalja e madhe, nata gala e festivalit “Netët e Klipit”
E mrekullueshme, “Baresha” e Pagarushes në tingujt e violinës (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.02131199836731
array(1) { ["section"]=> string(65) "nuk-do-e-besoni-si-duket-sot-margarita-xhepa-eshte-84-vjece-42479" }