Nuk do e njihni kush është ky personazh publik (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:50 21-09-2016 Nuk do e njihni kush është ky personazh publik (Foto)

Vetëm dy vjeçe dhe tepër “trendy” e modern. Noizy ka postuar këtë foto në Instagram, në moshën dy vjeçare, i veshur me kostum e flokë të dendur.

Ndërkohë që Noizy e ka mendjen tek flokët e bukura që ka patur dikur, komentuesit e komplimentojnë për buzët.

 

noizy_ne_brendesi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23537278175354
array(1) { ["section"]=> string(57) "nuk-do-e-njihni-kush-eshte-ky-personazh-publik-foto-53634" }