Nuk do i njihni “gocat tona” në foton që po shpërndahet masivisht, në fakt...as ato veten

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:44 20-07-2016 Nuk do i njihni “gocat tona” në foton që po shpërndahet masivisht, në fakt...as ato veten

Këto janë vajzat e famshme të showbizit shqiptar në një foto të hershme që tashmë po shpërndahet masivisht në rrjetet sociale.

Nga e majta në të djathtë, Greta Koçi, Çiljeta Xhilaga, Soni Malaj dhe Elvana Gjata.

Sigurisht që vajzave nuk u ka pëlqyer shumë kjo foto e hershme por  publikut hera-herës i pëlqen të kujtojë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02353310585022
array(1) { ["section"]=> string(90) "nuk-do-i-njihni-gocat-tona-ne-foton-qe-po-shperndahet-masivisht-ne-fakt-as-ato-veten-47151" }