Nuk do quhet më “6 ditë pa Ermalin”, moderatori kërkon ndihmë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 24-07-2016 Nuk do quhet më “6 ditë pa Ermalin”, moderatori kërkon ndihmë

Kur kanë mbetur edhe pak kohë nga fillimi i emisionit të ri në Tv Klan, Ermal Mamaqi ka kërkuar ndihmën e fansave për të gjetur një titull të ri.

Emisioni nuk do të quhet më “6 ditë pa Ermalin” ashtu siç transmetohej në Digitalb, ndaj dhe Ermali është vënë në kërkim të titullit të ri.

“Miq më duhet një titull i bukur për emisionin e ri që filloj në TV Klan. Ai që i vë titullin emisionit (duhet të ketë Ermal në titull) do jetë i ftuari i 7 në skenën e madhe. Mos më zhgenjeni”, shkruan moderatori. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036095142364502
array(1) { ["section"]=> string(64) "nuk-do-quhet-me-6-dite-pa-ermalin-moderatori-kerkon-ndihme-47576" }